RN73H2ETTD35R7B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R7B50
JLCPCB Part #
C4122091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS