RN73H2ETTD9101D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101D50
JLCPCB Part #
C4062320
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS