RN73H2ETTD1141F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1141F10
JLCPCB Part #
C4286853
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS