RN73H2ETTD10R1F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R1F25
JLCPCB Part #
C4351332
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS