RN73H2ETTD10R9F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R9F25
JLCPCB Part #
C3975386
Description
10.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS