SG73S1JTTD5R23F
MFR.Part #
SG73S1JTTD5R23F
JLCPCB Part #
C4333504
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS