RN73H2ETTD10R2F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R2F25
JLCPCB Part #
C3966467
Description
10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS