RN732BTTD9650F100
MFR.Part #
RN732BTTD9650F100
JLCPCB Part #
C4116604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS