RN73H2ETTD1091B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1091B25
JLCPCB Part #
C4198265
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS