RN73R2ETTD1431F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1431F50
JLCPCB Part #
C2604056
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS