RN73H2ETTD9652D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9652D50
JLCPCB Part #
C4071986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS