RN73H2ETTD1090B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1090B25
JLCPCB Part #
C4233037
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS