RN73R1ETTP2980F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2980F25
JLCPCB Part #
C4024714
Description
-55℃~+155℃ 298Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS