RN73H2BTTD9201F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD9201F100
JLCPCB Part #
C2544870
Description
250mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS