RN73H2BTTD9203F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD9203F100
JLCPCB Part #
C2544633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS