RK73H2ERTTD6040D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD6040D
JLCPCB Part #
C5852016
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS