RN732BTTD4320A10
MFR.Part #
RN732BTTD4320A10
JLCPCB Part #
C3918653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS