RN73H2BTTD9102B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9102B50
JLCPCB Part #
C4258141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS