RN731JTTD2152D10
MFR.Part #
RN731JTTD2152D10
JLCPCB Part #
C4244570
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS