ERJ-P08F1053V
MFR.Part #
ERJ-P08F1053V
JLCPCB Part #
C4008146
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS