RN73R2BTTD3052F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3052F10
JLCPCB Part #
C2551655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS