ERJ-P08D2870V
MFR.Part #
ERJ-P08D2870V
JLCPCB Part #
C4182452
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS