RN73H2BTTD8563D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8563D50
JLCPCB Part #
C2544630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS