RN73H1JTTD1231B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1231B50
JLCPCB Part #
C4114535
Package
0603
Description
1.23kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS