RN73H2BTTD8451D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8451D50
JLCPCB Part #
C2544911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS