RK73H1JTTD4752D
MFR.Part #
RK73H1JTTD4752D
JLCPCB Part #
C2576766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS