RN73H2BTTD8351D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8351D50
JLCPCB Part #
C2543074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS