RN732BTTD1372C25
MFR.Part #
RN732BTTD1372C25
JLCPCB Part #
C4261125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS