RK73H2HTTE11R8D
MFR.Part #
RK73H2HTTE11R8D
JLCPCB Part #
C2582646
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS