RN73H2BTTD81R6C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD81R6C25
JLCPCB Part #
C4064779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS