RN73H2BTTD1801D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1801D10
JLCPCB Part #
C2562390
Description
1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS