RN73H1JTTD69R8D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R8D10
JLCPCB Part #
C3955806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS