Y14969K94000T0R
MFR.Part #
Y14969K94000T0R
JLCPCB Part #
C3916785
Description
-55℃~+150℃ 150mW 9.94kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount