RK73H2ATTD2000D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2000D
JLCPCB Part #
C880150
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS