RN73H2BTTD7590D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7590D100
JLCPCB Part #
C2545742
Description
250mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS