SLR1TTE3001F
MFR.Part #
SLR1TTE3001F
JLCPCB Part #
C4132799
Description
-55℃~+180℃ 1W 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS