HV73V2BTTD8663D
MFR.Part #
HV73V2BTTD8663D
JLCPCB Part #
C3973097
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS