RN73H1JTTD1112A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1112A05
JLCPCB Part #
C4216715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS