SG73S2ATTD2743D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2743D
JLCPCB Part #
C4098831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS