RN73H2BTTD7150A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7150A05
JLCPCB Part #
C3937940
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS