RN73R1JTTD1270D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1270D10
JLCPCB Part #
C4348419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS