RN732BTTD6802F25
MFR.Part #
RN732BTTD6802F25
JLCPCB Part #
C4122168
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS