RN73H2ETTD1783B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1783B10
JLCPCB Part #
C4267337
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS