RN73H2BTTD7150D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7150D50
JLCPCB Part #
C2542741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS