HV732ATTD5623F
MFR.Part #
HV732ATTD5623F
JLCPCB Part #
C4300623
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS