SG732ATTD273K
MFR.Part #
SG732ATTD273K
JLCPCB Part #
C4014161
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS