SR732ATTDR147F
MFR.Part #
SR732ATTDR147F
JLCPCB Part #
C4086438
Description
-55℃~+150℃ 147mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS