RN73H2ETTD38R3D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD38R3D100
JLCPCB Part #
C4135341
Package
1210
Description
250mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS