RN73H2BTTD6570C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6570C50
JLCPCB Part #
C4093874
Description
250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS