SG73P2ETTD241J
MFR.Part #
SG73P2ETTD241J
JLCPCB Part #
C3995990
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS